Poznaj nas

Cześć. Z tej strony Alicja i Konrad, opowiemy wam tutaj trochę o sobie oraz o naszym blogu!

Alicja

Odkąd pamiętam, zawsze ważna była dla mnie walka o marzenia oraz rozwijanie swoich pasji, z których największą stały się podróże. Na pierwszą wyprawę za granicę wyruszyłam w 2013 roku do Rzymu, gdzie odkryłam, że chcę poszerzać swoją wiedzę o świecie, doświadczać, przeżywać i dowiedzieć się, jak wyglądają różne zakątki naszej planety. Moim największym marzeniem był wyjazd na Hawaje. Pomysł ten narodził się, gdy oglądałam swój ulubiony amerykański serial – Lost. Uparłam się i zrealizowałam to pragnienie w lutym 2017r., a nawet zabrałam tam mamę.

Poza tym jestem miłośniczką fotografii oraz grafiki komputerowej i absolwentką filologii hiszpańskiej. Chcąc połączyć moje pasje stworzyłam bloga ZakatkiMarzen.pl, który z jednej strony traktuję jako mój pamiętnik, natomiast z drugiej jako źródło informacji dla Was wszystkich. Tutaj chcę pokazywać niesamowite miejsca uwieczniając je na zdjęciach, przekazywać moją wiedzę i doświadczenie podróżnicze, a co najważniejsze dodać odwagi w realizacji własnych marzeń udowadniając, że nie ma nic niemożliwego!

W życiu kieruję się mottem:

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać!

Blog na początku prowadziłam sama, jakiś czas temu to się zmieniło i prowadzimy go razem, poznajcie Konrada!

Konrad

Hej, tutaj Konrad. Gdy byłem młodszy, dużo podróżowałem z rodzicami po Polsce. Właściwie zwiedziłem cały kraj. Moi rodzice aktywnie spędzali czas i po pracy rzadko przebywaliśmy w domu. Prawdopodobnie stąd wzięła się moja miłość do poznawania świata i niechęć do spędzania wolnego czasu w jednym miejscu. Kiedy skończyłem technikum, zdecydowałem, że wyjadę za granicę i zacznę zarabiać na marzenia.

Moje zainteresowania zawsze kręciły się wokół podróży. Choć wcześniej robiłem to sam, bardzo się cieszę, że poznałem Alicję, z którą wspólnie mogę dzielić się tą pasją. Moim największym marzeniem podróżniczym była wyprawa przez zachodnią część Stanów Zjednoczonych, którą wspólnie zrealizowaliśmy we wrześniu 2019r.

Żyję zgodnie z dewizą:

Żyj tak, jakby jutra miało nie być.

Pasjonują mnie historia, filmowanie, fotografia, jestem też miłośnikiem Ameryki Północnej.

Cieszymy się, że tu jesteś i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! 💛