Albania

Saranda w porannym słońcu – wschód z zamku Lëkurësi

Zachody słońca podziwiają wszyscy, ale wschody już nieliczni. Gdzie szukać najpiękniej przedzierających się złotych promyków, jak nie w kraju, w którym ¾ zajmują tereny górzyste? Będąc w Albanii warto chociaż raz zwlec się z łóżka, wziąć aparat w dłoń i złapać wyłaniające się słońce. W Sarandzie doskonałym punktem widokowym jest zamek Lëkurësi oraz ruiny bunkrów znajdujące się poniżej. Budzące się miasto w zanikającej mgle, zmieniające się barwy nieba i towarzyszące nam jedynie latające ptaki – idealny początek dnia.

Wschód słonca, Saranda - Zamek LëkurësiWschód słonca, Saranda - Zamek LëkurësiWschód słonca, Saranda - Zamek LëkurësiWschód słonca, Saranda - Zamek LëkurësiWschód słonca, Saranda - Zamek LëkurësiWschód słonca, Saranda - Zamek LëkurësiWschód słonca, Saranda - Zamek Lëkurësi

Zdecydowanie warto, prawda? 🙂

Alicja.

Aloha! Jestem Alicja, kocham podróże i fotografię, a najbardziej łączyć obie te rzeczy. Chcę pokazywać świat moim okiem inspirując Was do spełniania własnych marzeń oraz łamania barier, które sami tworzymy.

«

»

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE ↡

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.


Bądź na bieżąco z ciekawymi informacjami!

Dołącz do naszej listy już dzisiaj.